SENIORI V TATRÁCH

Do Tatranských Matliarov sa vybralo našich 18 seniorov na jesennú rekreáciu podporenú  štátom :).

Raz do roka môžu slovenskí  dôchodcovia (nepracujúci) využiť štátnu účelovú dotáciu určenú na rekondičné aktivity. Hotelová spoločnosť SOREA je jednou z organizácií, ktorá v rámci spolupráce s Jednotou dôchodcov na Slovensku, poskytuje pobyty podporené  touto dotáciou.  Z jej programu 55+SENIOR si niekoľkí naši členovia vybrali pobyt  v  hoteli Hutník II a neľutovali.

1-DSCN0151

Popradské pleso, Zamarovského chata, Bílikova chata, Belianska jaskyňa…ráno pri štarte mínusové teploty, no len čo slniečko dlhšie pobudlo na oblohe, bolo teplúčko.  Silu na každodenné túry do prekrásneho okolia nazbierali výbornou stravou – raňajky švédske stoly, večera zo 4 chodov. K regenerácii im dopomohol hotelový bazén a večerná tancovačka.

11-DSCN0130 7-DSCN0163

Na jednej z túr stretli známeho moderátora Joža Kubániho.

2-DSCN0170

V pondelok  28.09.2015 si do Tatier urobili výlet ďalší ružomberskí dôchodcovia s úmyslom stretnúť rekreantov, no okolnosti zariadili, že  k stretnutiu nakoniec nedošlo, ale nevadí, lebo výlet seniorov z KDDC Ružomberok vo Vysokých Tatrách-Solisko bol krásny, s prajným počasím a kto nebol môže banovať.

tatry jesen (3)

FOTOGALÉRIA výletu aj pobytu

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s